10 Numara 5 Yıldız Kaldırıldı mı Final Mi Yaptı?(Fox Tv)

10 Numara 5 Yıldız Kaldırıldı mı Final Mi Yaptı?(Fox Tv)

252 views

FOX TV ekranlarında yeni eğlence ve yarışma programı olarak karşımıza çıkan on numara beş yıldız erken final mi yaptı merak konusu oldu.Programı yakından izleyen takipçileri n numara beş yıldız neden yok sorusunun yanıtını arıyor. İlker Ayrık’ın sunuculuğunu üstlendiği program final yaptı. Söylentilere hızla yayılırken Bu sorunun yanıtını sizin için sayfamızı hazırladık.

Hepinizin bildiği üzere İlker Ayrık Geniş Aile dizisinde canlandırdığı Mürsel karakteri ile bir anda herkesin tanıdığı isim oldu milyonların gönlüne taht kurdu ardından Kanal D ekranlarında izlenme rekorları kıran Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında program sunuculuğunu üstlendi.Bu defa istediği başarıyı on numara beş yıldız programı ile yakalayamayan sonucu reyting kurbanı oldu.Program stok bölümleri yayınlandıktan sonra ekranlardan kaldırılacak.

On Numara beş yıldız isimli eğlence programı en kitabının adı ile tanıdığımız İlker Ayrık tarafından yapılıyordu.Çocukların yeteneklerini sergiledi program on numara beş yıldız ekran macerası Reyting rakamlara takınca son buldu bekletip program için final kararı alındı. İlker Ayrık FOX TV’de yayınlanan yeni bir program ile izleyicisinin kaçta çıkıyor.

Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni sezonun yarışma programı Eyvah Düşüyorum İlker Ayrık e karşımıza çıkacak. Fox TV İlker Ayrık isimli başarılı sunucu ile anlaşmayı çoktan imzaladı bilgi yarışması ve Eğlencenin bir arada olduğu yarışmada izleyicilere keyifli dakikalar sunulacak.