2011 de Yapılan bir çalışmaya göre hangi ünlü yapının çıplak gözle görülür...

2011 de Yapılan bir çalışmaya göre hangi ünlü yapının çıplak gözle görülür biçimde eğiliyor olduğu açıklanmıştır

165 views

2011’de yapılan bir çalışmaya göre hangi ünlü yapının çıplak gözle görülür biçimde eğiliyor olduğu açıklanmıştır? Big Ben eğiliyor İngiliz mühendisler başkent Londra’nın simgelerinden olan saat kulesi Big Ben’in 43.5 santimetre eğildiğini açıkladı Durumun her geçen yıl daha da kötüye gittiğini belirten uzmanlar kuledeki eğimin artık çıplak gözle fark edildiğine dikkat çekti. Mühendisler önlem alınmazsa tarihi kulenin yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya kalacağını söylüyor. 96 metre yüksekliğindeki kulenin eğilmesinin nedeni ise metro, otopark gibi yeraltındaki inşaat çalışmaları.

Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor!

Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor.

  1. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL.

Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır mısınız?

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN! (Daha önce başvuru yapan adaylar başvurularını yenileyebilirler)

Eylül’de ekrana dönecek olan ‘Kim Milyoner Olmak İster?’in yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Ünlü oyuncu Murat Yıldırım’ın sunduğu fenomen yarışmanın dekoru ve ışığında uzun süre sonra değişikliğe gidiliyor.

Yapılacak değişiklikler bir kısmı yarışmanın tanıtım videosunda gösterildi.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Önemli bir de açıklama yapıldı. atv, resmi web sitesinde ‘Kim Milyoner Olmak İster?’in yeni sezon başvuru formunu yayınladı. “Daha önce başvuru yapan adaylar başvurularını yenileyebilirler” notunu da yarışmacı adaylarına duyurdu..