2017-2018 O Ses Türkiye Yeni Jüri Üyeleri Kimler Olacak

2017-2018 O Ses Türkiye Yeni Jüri Üyeleri Kimler Olacak

202 views

O Ses Türkiye yarışma programı ekranlara damgasını vuracak yayın hayatına devam eden başarılı yarışmalar arasında ilk sırayı alıyor. O Ses Türkiye’de Yıldız Tilbe Murat Boz Hadise ve Gökhan Özoğuz’un jüri üyeleri açıklandı. Böylelikle O Ses Türkiye jüri kadrosu belli oldu O Ses Türkiye yeni jüri üyeleri Kimlerden oluşuyor detayları sizde için sayfamızda hazırladık.

O Ses Türkiye yıllardır Türkiye’nin gündemine oturmuş Nadide yarışmalar arasında yer alıyor. O Ses Türkiye jüri üyelerinin değiştiği haberleri son günlerde sosyal medyada çokça dolaşıyordu geçtiğimiz yıl Jülide Sibel Can Hadise Gökhan ve Hakan Özoğuz Kardeşler bulunuyordu. O Ses Türkiye yeni sezonda izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Murat Boz dışında diğer jüri üyelerinin hepsi programa veda ediyor söylentileri dolaşıyor.

O Ses Türkiye yarışmasında 6 sezondur birincilik yüzü görmeyen Hadise son finalde Dodan Özer in performansı ile birinciliği kalkmıştı Acun Ilıcalı’nın Jüri üyelerine değişikliğe gitmesi Hadise’yi hayal kırıklığına uğrattı. Hadise yeni sezonda yarışmada jüri üyesi olarak karşımıza çıkmayacak aldığımız bilgilere göre Yıldız Tilbe’ye O Ses Türkiye jüriliği ile ilgili teklif götürüldü ve büyük ihtimalle kabul ettiği söylentiler arasında yer alıyor. O Ses Türkiye final gecesinde Yıldız Tilbe’nin adı anons edildiğinde salon büyük alkış Tufanı getirmişti. Acun Ilıcalı’nın Yıldız Tilbe’ye Survivor için teklif götürdüğü sanatçının Yol yüzünden kabul etmediği bir diğer söylenti arasında konu ile ilgili detayları ve gelişmeleri ilerleyen günlerde sizlere aktarmaya devam edeceğiz.