2017 Big Brother’e Nasıl Başvurulur?

2017 Big Brother’e Nasıl Başvurulur?

205 views

Big Brother Türkiye 2017 de başlayan bölümleri için başvuru yapmak isteyenler nasıl hareket edecekler merak konusu oldu. Big Brother Türkiye 2017 başvuruları nasıl yapılıyor başvurular başladı mı soruların yanıtını sizler için hazırladık.

Ekranların beğenilerek izlenen programı Big Brother Türkiye yeniden ele alındı.Geçtiğimiz sezonda Asuman Krause’nin sunuculuğu ile Star TV ekranlarında yer almıştı ancak izleyiciden beklenen ilgiyi göremedi ve yayından kaldırıldı. Big Brother Türkiye yarışması izleyicisi ile yeniden format değişikliğine giderek ekran başına gelecek Big brother Türkiye’nin yeniden başlayacak olması programa yarışmacı olarak katılmak isteyen adayları heyecanlandırdı.

Big Brother 2017 hangi tarihte başlayacak

Big Brother Türkiye’nin yeniden başlaması ile birlikte yeni yarışmacılar konuk edilecek.Ancak Big Brother yarışmasının yarışma seçiminde bu yıl özellikle titiz davranılıyor. Geçtiğimiz telefonda yarışmada yer alan adaylar oldukça titiz bir şekilde inceleme sürecinden geçirmişlerdi yarışmacıların fiziki ve duygusal anlamda ne kadar güçlü oldukları anlaşıldıktan sonra programa kabul edilmişlerdi. Bu yılda bir o kadar titiz ve özenli davranacak diye düşünüyoruz.

Big Brother Türkiye 2017 başvuruları henüz başlamadı. Öncelikle yarışmanın yayınlanacağı kanalın kesinleşmesi gerekiyor. Daha sonra kanal resmi internet sitesi üzerinden başvuru alımları gerçekleştirilecektir. Daha önce ekranlarda yer alan Birçok program için cast ajanslardan seçimler yapılmıştır.Bu defa yarışmacılar da cast ajanslardan seçilebilir diye düşünüyoruz.