23 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları Yalaza Mı Yeni Gelin Mi?

23 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları Yalaza Mı Yeni Gelin Mi?

214 views

23 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları Yalaza Mı Yeni Gelin Mi? 23 eylül cumartesi akşamı ülkemizin önde gelen kanallarında önemli yapımlar izledik. TRT1 ekranlarında yayınlanan Yalaza dizisi ve Show Tv ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisi ön plana çıkan yapımlar oldular. Peki Reyting Sonuçlarında durum ne oldu? İşte detaylar..

 

TRT1 ekranlarının yeni dizisi Yalaza 23 eylül cumartesi akşamı ekranlarda oldu. Başrollerinde Sinan Albayrak, İpek Tuzcuoğlu, Didem Balçın gibi isimlerin yer aldığı Yalaza dizisi ikinci bölümü ile de çok beğenildi.

Öte yandan Show Tv ekranlarının sevilen dizilerinden olan Yeni Gelin dizisi de yeni bölümü ile ekranlarda olan yapımlar arasındaydı. Bozokların Şevki Reis’in evinin ayrılmasından sonra aldıkları güzel haber ile birlikte güzel bir bölümü geride bırakan Yeni Gelin dizisi de izlenenler arasında yer aldı.

 

Başrollerinde Özge Özberk, Kutsi gibi isimlerin yer aldığı ve geçen sezondan bu yana önemli işler yapan Kalbimdeki Deniz dizisi de yeni bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı.

ATV ekranlarında ise Kim Milyoner Olmak İster 1 milyon TL’lik özel bölüm yayınlandı. Nefeslerin kesildiği yarışmada büyük ödüle giden yolda sorulan soru da oldukça zorlayıcıydı.

23 eylül cumartesi akşamı Reyting Sonuçları açıklandığı takdirde sizlerle paylaşacağız.