24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Savaşçı Dizisi Önde!

24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Savaşçı Dizisi Önde!

164 views

24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Savaşçı Dizisi Önde! Televizyonlarda her gün birbirinden önemli yapımlar izleyenleriyle buluşmaya devam ediyor. Yapımların en büyük gayelerinden bir tanesi de reytinglerde üst sıralarda yer almak. 24 Eylül Pazar günü birbirinden önemli yapımlar yine sevenlerinin karşısında oldu. İşte Reyting Sonuçları ile ilgili haberimiz..

 

24 Eylül Pazar akşamı önemli yapımları ekranlarda görme fırsatı bulduk. ATV ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan Cennetin Gözyaşları dizisi ilk bölümü ile dizi severlerin karşısında oldu. Başrollerinde Berk Atan, Almila Ada gibi isimlerin yer aldığı dizinin reyting sonuçları merak ediliyor.

Öte yandan Fox Tv’nin fenomen dizisi Savaşçı dizisi de yeni bölümü ile ekranlarda olan diziler arasındaydı. Berk Oktay, Murat Serezli gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosuna Alma Terzic de Piya karakteri ile dahil oldu.

 

Kanal D ekranlarında da Çocuklar Duymasın dizisini yeni bölümünü izledik. Türk televizyonlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan ve her bölümü ilgi ile takip edilen Çocuklar Duymasın dizisi de reytinglerde üst sıralarda yer alan diziler arasında yer alıyor.

24 Eylül Pazar akşamı yayınlanan dizi ve yapımların kesin olarak Reyting Sonuçları belli olduğu takdirde sizlerle birlikte paylaşacağız.