25 Eylül Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Dizisi mi Kırgın Çiçekler mi?

25 Eylül Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Dizisi mi Kırgın Çiçekler mi?

192 views

25 Eylül Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Dizisi mi Kırgın Çiçekler mi? Her gün yayınlanan dizilerin ardından sonucu en çok merak edilen konulardan bir tanesi de Reyting Sonuçları oluyor. 25 eylül pazartesi günü Reyting Sonuçlarında zirvede hangi dizi yer aldı sonucunun cevabı da merakla bekleniyor. Haberin detayları sizlerle..

 

Hafta içerisinde bakıldığı zaman bir çok iddialı dizinin yayınlandığı günlerden bir tanesi de pazartesi diyebiliriz. Star Tv’de Söz, Fox Tv’de Kayıtdışı, ATV’de Kırgın Çiçekler, Kanal D’de İsimsizler gibi diziler pazartesi günleri yayınlanıyor ve Reyting Sonuçlarında zirvede yer alan çekişme de nefes kesiyor.

Başrollerinde Erkan Petekkaya’nın yer aldığı ve bu hafta 2.bölümü ile saat 20.00’de Fox Tv ekranlarında olan Kayıtdışı dizisi oldukça beğenildi.

Öte yandan Star tv’nin her hafta merakla beklenen dizileri arasında yer alan Söz dizisi de bu hafta 14.bölüm ile ekranlarda oldu. Dizinin bu hafta yayınlanan bölümü izleyenlerini ekran başına kilitledi diyebiliriz.

 

25 Eylül Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Dizisi mi Kırgın Çiçekler mi?

Kanal D’nin İsimsizler dizisi ve ATV’nin Kırgın Çiçekler dizisi de ön plana çıkan yapımlar arasında kendine yer buldu. 25 eylül pazartesi Reyting Sonuçları henüz yayınlanmadı. 4 önemli  ve iddialı dizinin yayınlandığı 25 eylül pazartesi günü Reyting Sonuçları yayınlandığı takdirde sizlerle birlikte paylaşacağız.