54 Nerenin Plakası 54 Plakalı İlimiz Hangisidir?

54 Nerenin Plakası 54 Plakalı İlimiz Hangisidir?

133 views

54 Nerenin Plakası 54 Plakalı İlimiz Hangisidir? TRT1 ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan ve ilk bölümü ile 16 eylül cumartesi akşamı başlayan Yalaza dizisinde araçlarda bulunan 54 plaka hangi ilimizin plakası sorusunun cevabını sizler için yanıtladık. İşte haberin detayları..

 

Her yapımı merakla takip edilen kanallar arasında yer alan TRT1’in yeni dizisi Yalaza ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz.  Başrollerinde Kadir Çöpdemir, Didem Balçın gibi isimlerin yer aldığı Yalaza dizisi tam bir aile dizisi diyebiliriz.

Bundan böyle her cumartesi akşamı sevenlerinin karşısında olacak Yalaza dizisinde her araçta bulunan plakada 54 hangi ilimizi temsil ediyor sorusunun cevabını sizler için yanıtladık.

 

54 Nerenin Plakası 54 Plakalı İlimiz Hangisidir?

Şuana kadar merakla beklenen diziler arasında yer alan Yalaza dizisi başladı. Aile dizisi olarak yayınlanan Yalaza dizisinde geçen 54 plaka Sakarya ilimize aittir. Sakarya’nın plakası olan 54 plakayı Yalaza dizisinde daha çok göreceğiz.

Yalaza dizisinin çekimleri Sakarya’nın Taraklı kasabasında devam ediyor. Her cumartesi akşamı yayınlanacak olan Yalaza dizisinde Marangoz İbrahim ve ailesinin yaşadıkları ile başlayan hikaye sürükleyici ve eğlenceli bir hikaye diyebiliriz.

Yalaza dizisi ile ilgili gelişmeleri ve daha fazlasını sitemiz ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz.