Acun Ilıcalı Kimdir Kaç Yaşında Kiminle Evli Acun’un Kaç Çocuğu Var?

Acun Ilıcalı Kimdir Kaç Yaşında Kiminle Evli Acun’un Kaç Çocuğu Var?

545 views

Acun Ilıcalı Kimdir Kaç Yaşında Kiminle Evli Acun’un Kaç Çocuğu Var? Ülkemizin ünlü televizyoncuları arasında yer alan ve son dönemlerde gösterdiği başarılı performansla birlikte TV8 kanalını satın alan Acun Ilıcalı ile ilgili merak edilenler ve hayatından kısa bilgileri sizler için hazırladık. İşte detaylar..

 

İlk olarak ülkemizde spor muhabiri olarak televizyon dünyasına katılan ve işinde oldukça başarılı olan Acun Ilıcalı’nın son yıllarda kariyer basamaklarını hızla tırmandığını ve son olarak TV8 kanalını satın aldıktan sonra adeta zirve yaptığını görüyoruz.

Survivor, O Ses Türkiye, Var Mısın Yok Musun, Yetenek Sizsiniz Türkiye gibi yarışmaları ülkemize getiren ve mimarı olan Acun Ilıcalı ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırladık.

 

Acun Ilıcalı Kimdir Kaç Yaşında Kiminle Evli Acun’un Kaç Çocuğu Var?

Acun Ilıcalı 29 Mayıs 1969 tarihinde Edirne’de dünyaya gelmiştir. İkizler burcu olan ve ülkemizin ünlü yapımcıları arasında yer alan Acun Ilıcalı 48 yaşındadır.

İlk ve orta okul eğitimini Edirne’de alan ve ardından lise eğitimini ise Kadıköy’de bitiren Acun Ilıcalı İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünü kazanmıştır ancak mezun olamadan okuldan ayrılmak zorunda kaldı.

19 yaşındayken 1988 yılında Seda Ilıcalı ile evlenen Acun Ilıcalı bu evliliğinden Banu adında bir kız çocuğu olmuştur. 1990 yılında anne ve babasını trafik kazasında kaybeden Acun Ilıcalı 1994 yılında ise kendi kullandığı motorla büyük bir trafik kazası geçirmiştir.

1995 senesinde bir kot dükkanı açan ve ticarete atılan Acun Ilıcalı başarılı olamadı. Ardından televizyon dünyasına atılan Televole, Acun Firarda gibi programlarla kendinden söz ettiren Acun Ilıcalı Survivor, O Ses Türkiye gibi programlarla adından söz ettirmiş ve TV8 kanalını satın alarak önemli bir atılım yapmıştır. Şuanda Şeyma Subaşı ile evli olan Acun Ilıcalı’nın 5 tane çocuğu vardır.