Acun Ilıcalı Ünlülerle Boks Yarışması Hangi Ünlüler Olacak?

Acun Ilıcalı Ünlülerle Boks Yarışması Hangi Ünlüler Olacak?

135 views

Acun Ilıcalı Ünlülerle Boks Yarışması Hangi Ünlüler Olacak? Ülkemizin gözde yapımcılarından olan ve TV8 ile birbirinden önemli başarılar elde eden Acun Ilıcalı’dan yeni bir yarışma programı daha geliyor. Yakında başlayacak olan ünlülerle boks yarışmasında ünlü isimlerin boks mücadelesine tanıklık edeceğiz. İşte detaylar..

 

Survivor, Yetenek Sizsiniz, O Ses Türkiye, Göz 6, Fenomen gibi yapımlarla ülkemizin bir numaralı televizyoncu ve yapımcısı konumuna gelen ve TV8 ile birlikte önemli işler başaran Acun Ilıcalı’dan ses getirecek bir yapım daha geliyor. Bu yapım ise ünlülerin yer alacağı boks yarışması olacak.

Ünlülerin boks yarışmasında birbirinden ünlü isimleri izleyeceğiz. 14 yarışmacının olacağı bu boks yarışmasına katılacak isimler de netlik kazanmaya başladı.

 

Acun Ilıcalı Ünlülerle Boks Yarışması Hangi Ünlüler Olacak?

Sürpriz bir şekilde ortaya çıkan bu projede Acun Ilıcalı önemli isimlerle anlaşma sağladı. Survivor 2017’de yer alan ve Ünlüler takımında bulunan Çılgın lakaplı Sedat Kapurtu yer alan isimlerden olacak.

Öte yandan Asena, Doğuş, Berna Canbeldek gibi isimler de Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstleneceği boks yarışmasında olacak.  Survivor’da yer alan Fulya Keskin de bu yarışma içerisinde olacak.

Ekim ayından itibaren TV8 ekranlarında olacak Acun Ilıcalı’nın ünlülerle boks yarışması ile ilgili bilgileri ve yeni gelişmeleri olduğu takdirde sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.