Adını Sen Koy 182.Bölüm 26 Eylül Salı Ömer ile Zeynep’in Aşk İtirafı

Adını Sen Koy 182.Bölüm 26 Eylül Salı Ömer ile Zeynep’in Aşk İtirafı

246 views

Adını Sen Koy 182.Bölüm 26 Eylül Salı Ömer ile Zeynep’in Aşk İtirafı Sezonun merakla beklenen dizileri arasında yer alan ve Star Tv ekranlarında sevenlerine merhaba diyen Adını Sen Koy dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizi yeni sezona 25 eylül pazartesi günü yayınlanan 181.bölüm ile merhaba dedi. İşte detaylar..

 

Geçtiğimiz sezon TRT1 ekranlarında yayınlanan ve TRT1’in ilk günlük dizisi olma özelliğini taşıyan Adını Sen Koy dizisi yeni sezonda Star Tv ile anlaşmıştı. Yeni sezon bölümleri merakla beklenen Adını Sen Koy dizisinin ilk bölümü 181.bölüm ile ekranlarda oldu.

26 Eylül Salı günü 182.bölüm ile yayınlanacak olan Adını Sen Koy dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

 

Adını Sen Koy 182.Bölüm 26 Eylül Salı Ömer ile Zeynep’in Aşk İtirafı

Adını Sen Koy dizisinin yayınlanan son bölümünde Ömer ve Zehra yaşadıkları kazada ölüm ile burun buruna gelmişlerdir. Birbirlerine olan aşklarını itiraf eden Zehra ve Ömer’in bu aşk itirafından sonra ise hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Öte yandan Alev ise konaktan ayrılmıştır. Müzeyyen de onun peşinden giden isim olur. Ömer de kendisine gelen garip telefonla boğuşmaktadır. Diğer yandan da Salim’i kollayarak Zehra ile buluşur.

Gecenin karanlığında bu patika yolda Zehra ile Ömer zor anlar yaşamaktadır. Bakalım onları bekleyen kötü sürpriz ne olacaktır göreceğiz.