Adını Sen Koy 183.Bölüm 27 Eylül Çarşamba Star Tv

Adını Sen Koy 183.Bölüm 27 Eylül Çarşamba Star Tv

338 views

Adını Sen Koy 183.Bölüm 27 Eylül Çarşamba Star Tv Gündüz kuşağının en çok takip edilen yapımlarından bir tanesi olan Adını Sen Koy dizisi yeni kanalı olan Star Tv ile birlikte oluna devam ediyor. Hafta içi her gün yayınlanan dizi 183.bölüm ile 27 eylül Çarşamba günü yayınlanacak. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden Adını Sen Koy dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte oluyor. Geçtiğimiz sezon TRT1 ekranlarında yayınlanan ve bu sezon ise Star Tv ile anlaşan Adını Sen Koy dizisi yeni sezona 25 eylül pazartesi günü yayınlanan 183.bölüm ile merhaba dedi.

27 Eylül Çarşamba günü 183.bölüm ile yayınlanacak olan Adını Sen Koy dizisinde son bölüm yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Adını Sen Koy 183.Bölüm 27 Eylül Çarşamba Star Tv

Adını Sen Koy dizisinin son bölümünde Salim’in evine gelen komşu kadın Zehra’dan habersiz bir şekilde ona talip olmuştur. Zehra için yeni bir sıkıntılı süreç başlar.

Mahallenin ise yeni bir misafiri vardır ve bu misafirin ismi ise Sabah’tır. Mahalleye gürültülü bir şekilde giriş yapan Sabah’ın yaptıkları adeta gelecek günlerden bir fragman gibidir. Herkesten uzak baş başa zaman geçiren Ömer ile Zehra arasında geçen bir konuşma Zehra’yı adeta allak bullak edecektir.