Adını Sen Koy 187.Bölüm 3 Ekim Salı Son Bölüm

Adını Sen Koy 187.Bölüm 3 Ekim Salı Son Bölüm

548 views

Adını Sen Koy 187.Bölüm 3 Ekim Salı Son Bölüm TRT1 ekranlarında yayınlanan ve ardından Star Tv’ye geçen günlük dizi Adını Sen Koy ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte oluyor. 187.bölüm ile 3 ekim Salı günü yayınlanacak olan Adını Sen Koy dizisinden gelişmeler sizlerle..

 

Hafta içi her gün Star TV ekranlarında olan Adını Sen Koy dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Zehra ile Ömer’in bir formalite evlilik yapmalarının ardından başlayan aşk hikayesini ele alan Adını Sen Koy dizisi yeni sezonda Star Tv’de oluyor.

3 Ekim Salı günü 187.bölüm ile yayınlanacak olan Adını Sen Koy dizisinde son bölüm yaşanan gelişmeler şu şekilde;

 

Adını Sen Koy 187.Bölüm 3 Ekim Salı Son Bölüm

Adını Sen Koy dizisinin son bölümünde mafya tarafından tehdit edilen sabah tüm birikimi gasp edilmek istenir. Sabah bütün bunlara engel olmaya çalışırken diğer yandan da hayatına hiç ummadık bir şekilde giren genç bir adama haddini bildirmeye çalışır.

Ayşe’nin doktoru ise Ömer’i aramıştır. Ömer’in merakla beklediği sonuçları söyleyince Ömer şaşkına döner. Zehra’nın bu perişan hallerine dayanamayan Ömer Salim ile konuşmak ister. Zehra ise bu duruma engel olmaya çalışır.

Adını Sen Koy dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle Star Tv’de!