Adını Sen Koy Asya Değişti Mi Hazal Minel Aynalı Ayrıldı mı?

Adını Sen Koy Asya Değişti Mi Hazal Minel Aynalı Ayrıldı mı?

200 views

İlk sezonuyla TRT1 ekranlarında olan ve yeni sezon için Star TV ile anlaşan Adını Sen Koy dizisinin minik oyuncusu Hazal Minel Aynalı ile ilgili son gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizide Asya karakterinin değişip değişmediği sorusunun cevabı ve ayrıntılar sizlerle!

 

Her bölümü merakla takip edilen ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan günlük dizi Adını Sen Koy yeni sezonda Star Tv ekranlarında olacak. TRT1 ile yollarını ayıran ve Star Tv’de yoluna devam edecek olan Adını Sen Koy dizisinin oyuncu kadrosunda bazı değişiklikler yaşanıyor.

Adını Sen Koy dizisinin minik yıldızı olan ve Asya karakterine hayat veren Hazal Minel Aynalı’nın diziden ayrılıp ayrılmadığı konusunda son bilgiler geldi ve konu netlik kazandı.

 

Adını Sen Koy Asya Değişti Mi Hazal Minel Aynalı Ayrıldı mı?

Adını Sen Koy dizisinin minik oyuncusu Hazal Minel Aynalı dizinin oyuncu kadrosundan ayrıldı. Asya karakterine hayat veren minik oyuncu  okul hayatının aksamaması için Adını Sen Koy dizisinin yeni sezonunda olmayacak.

Adını Sen Koy dizisinin ilk sezonunda yer alan ve adından söz ettiren minik Asya 2011 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bir çok projede yer alan Hazal Minel Aynalı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde de yer almıştır.

Aynı zamanda bir çok reklam filminde de oynayan minik oyuncu Hazal Minel Aynalı’yı ilerleyen dönemlerde başka yapımlarda da görebiliriz.