Adını Sen Koy Dizisi 2.Sezon Oyuncu Kadrosu Gelenler Ayrılanlar

Adını Sen Koy Dizisi 2.Sezon Oyuncu Kadrosu Gelenler Ayrılanlar

305 views

Türk ekranlarında yayınlanan Star TV ekranda transfer olan Adını Sen Koy dizisinin yeni yayın döneminde birçok oyuncuya veda ettiği söylentileri dolaşıyor. Adını Sen Koy dizisinin 13 oyuncusunun transfer edilmesinin ardından dizi yeni isimlerin katılacağı bilgileri gelmeye başladı. Konuyla ilgili henüz net bir bilgi bulunmasa da biz sizlere konu hakkında detayları sitemiz üzerinden aktaracağız. Adını Sen Koy 2 sezon yeni gelen oyuncular listesinin yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Adını Sen Koy dizisi için yeni sezon çalışmaları devam ediyor. Farklı bir senaryo ile bambaşka bir Adını Sen Koy dizisi karşımıza çıkacak. Diziden ayrılan oyuncular ardından Farklı bir senaryo ile yepyeni oyuncular karşımıza çıkacak. Açıkçası nasıl bir sürpriz izleyici bekliyor Biz de merak ediyoruz.

Adını Sen Koy 2. sezon yeni gelen oyuncular arasında mert karakterini canlandıran Ali Oğuz Şenol yer alıyor. 20 Yılmaz’ın oğlu karakteri ile karşımıza çıkacak. Mert babasına karşı çıkarken Ömer karakteri ile İyi bir dostluk kuruyor. Dizide Selim karakterinin diziden ayrılması ile Leyla’nın teyzesi rolünü canlandıracak olan Gülcan isimli oyuncu oldu. Diziye yeni bir başrol oyuncusu güzel bir bayanın daha geleceği söylentiler arasında. Gelecek olan oyuncunun Ömer’in sevgilisi mi yoksa Mehdi İlişki yaşayacak mı gitti mi olacağı henüz kesinleşmedi. D detayları ilerleyen günlerde sizin siteniz üzerinden aktarmaya çalışacağız bizi takip edin.