Adını Sen Koy Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Adını Sen Koy Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

215 views

Adını Sen Koy Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak? 2016-2017 döneminde TRT1 ekranlarında yayınlanan ve her bölümü merakla takip edilen Adını Sen Koy dizisi ikinci sezonuna hazırlanıyor. Yeni sezonda yeni kanalı ile ekranlarda olacak Adını Sen Koy dizisinin yeni kanalı ile ilgili bilgiler sizlerle..

Başrollerinde Hazal Subaşı ve Erkan Meriç gibi isimlerin yer aldığı Adını Sen Koy dizisi ile ilgili bilgileri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan ve Zehra ile Ömerîn hikayesini ele alan Adını Sen Koy dizisi yeni sezonda TRT1 ile değil farklı bir kanalla sevenlerinin karşısında olacak.

Yeni sezon için TRT1 ile anlaşamayan Adını Sen Koy dizisi 180 bölüm ile yayınlanmış ve sezon finali yapmıştı.

Adını Sen Koy Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Altı aylık ömrü kalan kardeşinin mutluluğu için evlenmek zorunda kalan Ömer ile bambaşka bir dünyası olan Zehra’nın zorunlu evlilikle başlayan hikayesini ele alıyor Adını Sen Koy dizisi. Altı aylık sözleşmeli ve formalite icabı olan bu evlilikte Ömer Zehra’ya istediği parayı ödeyecektir. Ömer böylelikle Zehra’nın altı ayını satın alır.

İşte bu gelişme ile başlayan hikayenin şuana kadar yayınlanan her bölümü nefesleri kesti. Adını Sen Koy dizisi yeni sezonda Star tv ekranlarında olacak. Adını Sen Koy dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.