Adını Sen Koy Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Adını Sen Koy Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

319 views
Adını Sen Koy Star Tv

Yeni sezonda TRT’den ayrılarak Star Tv’ye geçen ve oldukça merak edilen Adını Sen Koy dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin yeni sezon ne zaman başlayacağı sorusunun cevabı ve yayın tarihi sizlerle!

 

Hafta içi her gün ekranlarda olan ve ilk sezonuyla TRT ekranlarında fırtınalar estiren Adını Sen Koy dizisini başrollerinde Erkan Meriç, Hazal Subaşı gibi isimler yer alıyor TRT1’in ilk günlük dizisi olma özelliğini taşıyan ve yeni sezon için Star Tv ile anlaşan Adını Sen Koy dizisi Beni Affet ile birlikte gündüz kuşağında reytinglerde önemli kozlardan olacak.

Yeni sezonda Satr Tv’nin yayın akışında olacak Adını Sen Koy dizisinin yayın tarihi netlik kazandı. İşte bilgiler ;

 

Adını Sen Koy Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Ömer ile Zehra’nın zorunluluktan dolayı yaptıkları formalite evlilikle başlayan hikayeyi ele alan Adını Sen Koy dizisi yeni sezonda daha önceden de belirttiğimiz gibi Star Tv ekranlarında olacak. Star Tv’nin yeni sezon kozlarından olacak Adını Sen Koy dizisinin 181.bölümü 25 Eylül Pazartesi günü yayınlanması bekleniyor.

Hazırlıkları önümüzdeki günlerde başlayacak olan Adını Sen Koy dizisinin yayın günü belli olmasına rağmen yayın saati ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Adını Sen Koy dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.