Adını Sen Koy Dizisi Nerede Hangi Şehirde Çekiliyor?

Adını Sen Koy Dizisi Nerede Hangi Şehirde Çekiliyor?

217 views

Adını Sen Koy Dizisi Nerede Hangi Şehirde Çekiliyor? Yeni sezonunda Star Tv ekranlarında olacak ve çekimleri başlayan Adını Sen Koy dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin nerede çekildiği sorusunun cevabı ve haberimizin detayları sizlerle!

 

Hafta içi her gün ekranlarda olan günlük diziler arasında yer alan Adını Sen Koy dizisinde heyecan sürüyor. Erkan Meriç, Hazal Subaşı gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Adını Sen Koy dizisi yeni sezonda Star Tv ekranlarında olacak ve tanıtım fragmanı da yayınlandı.

Yaşanan olaylar örgüsü, işlenen konusu ve bulunan oyuncu kadrosu itibariyle ilk sezonu oldukça başarılı bir şekilde tamamlayan Adını Sen Koy dizisinin nerede çekildiği sorusunun cevabını sizler için yanıtladık.

Adını Sen Koy Dizisi Nerede Hangi Şehirde Çekiliyor?

İlk sezonu ile 180 bölüm boyunca TRT1 ekranlarında yayınlanan Adını Sen Koy dizisinde kullanılan konak ve dizinin geçtiği mahalle İstanbul’un Anadolu Yakasında bulunan Pendik ve Kartal ilçeleri.

Dizide kullanılan konağın bulunduğu ilçe Pendik’te bulunurken Zehra’nın bulunduğu mahalle ise İstanbul Kartal’da. Tamami olarak İstanbul’un tercih edildiği Adını Sen Koy dizisinin seti başka bir şehir kullanmıyor.

Adını Sen Koy dizisi ile ilgili gelişmeleri ve daha fazlasını fragmankolik.net ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz.