Adını Sen Koy Dizisi Tekrarı Neden Kaldırıldı Neden Yok?

Adını Sen Koy Dizisi Tekrarı Neden Kaldırıldı Neden Yok?

209 views

Adını Sen Koy Dizisi Tekrarı Neden Kaldırıldı Neden Yok? Yakında Star Tv ekranlarında olacak ve sevenlerinin karşısına çıkacak olan Adını Sen Koy dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin tekrar bölümlerini yayınlayan TRT1 yayından kaldırma kararı aldı. Peki Adını Sen Koy dizisi neden kaldırıldı? İşte detaylar..

Başrollerinde Erkan Meriç, Hazal Subaşı gibi isimlerin yer aldığı Adını Sen Koy dizisinde önemli gelişmeler yaşanıyor. İlk sezonu ile TRT1 ile oldukça iyi bir başlangıç yapan ve 180 bölüm boyunca reytinglerde iyi oranlar alan Adını Sen Koy dizisi yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor.

Haziran ayında sezon finali yapan Adını Sen Koy dizisinin tekrar bölümleri TRT1 ekranlarında yayınlanıyordu ancak yayından kaldırıldı. Hayranları ise tekrar bölümlerinin neden yayınlanmadığını merak ediyor.

Adını Sen Koy Dizisi Tekrarı Neden Kaldırıldı Neden Yok?

Sevilen dizi Adını Sen Koy dizisi hafta içi her gün sevenlerinin karşısında oluyor. Yeni sezonda da yayınlanacak olan Adını Sen Koy dizisinin Star Tv ekranlarında yayınlanacağını ve TRT1 ile yollarını ayırdığını belirtelim.

Tekrar bölümleri TRT1 ekranlarında yayınlanan Adını Sen Koy dizisinin Star Tv’te geçmiş olmasından dolayı tekrar bölümleri yayından kaldırıldı. Adını Sen Koy dizisinin yeni sezon bölümlerini Star tv’de Eylül’den itibaren izleyebilirsiniz.