Adını Sen Koy Hangi Kanala Geçti?Adını Sen Koy 2017-2018

Adını Sen Koy Hangi Kanala Geçti?Adını Sen Koy 2017-2018

277 views

Star TV ekranlarında Adını Sen Koy dizisi 2017-2018 yeni sezon bölümleri hangi tarihte yayınlanacak merakla bekleniyor. Adını Sen Koy 2017-2018 sezonunda hangi tarihte yayınlanacak? TRT 1 ekranlarının günlük dizisi alan Adını Sen Koy kanal değiştirdi ve Star TV ekranlarına geçti. Adını Sen Koy dizisinin yayın saati ile ilgili izleyiciler meraklı bekleyişi sürdürürken detayları sizler için hazırladık.

Adını Sen Koy artık hafta içi her gün saat 13.30 da izleyici karşısına çıkacak eski yayın saatine göre daha erken bir vakit de yayınlanacak olan dizinin sevenleri bu duruma biraz zor alışacak olsa da, yeni kanalında yeni saatinde macera dolu bölümleriyle sürükleyici sahneleri ile yoluna devam edecek. Adını Sen Koy dizisi yeni sezon hayatına 25 Eylül tarihinde başlayacak kanal yetkilileri neden bu kadar ileri bir tarih kararlaştırıldı konusunda bir açıklama yapmadı ancak ,bayram tatilinin bitmesinin ardından ekran gecikmesi her ne kadar izleyicinin canımı sıksa da beklemeye değer bir senaryo ile karşına çıkacak.

Adını Sen Koy dizisi 25 Eylül’den itibaren hafta içi hergün Star TV ekranlarında 13 00 da izleyici karşısına çıkacak. Adını Sen Koy dizisi ile ilgili gelişmeleri ve detayları en doğru kaynaktan öğrenmek için sitemizden takip edebilirsiniz.