Adını Sen Koy Hazal Subaşı İnstagram Kimdir?

Adını Sen Koy Hazal Subaşı İnstagram Kimdir?

415 views

Adını Sen Koy Hazal Subaşı İnstagram Kimdir? Yakında yeni sezonuyla Star Tv ekranlarında başlayacak olan Adını Sen Koy dizisi ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Zehra karakterini canlandıran Hazal Subaşı ile ilgili bilgiler şu şekilde..

Geçtiğimiz sezon TRT1 ekranlarında yayınlanan ve hafta içi her gün yayınlanan bölümleriyle sevenlerini ekran başına kilitleyen Adını Sen Koy dizisi yeni sezon için Star Tv ile anlaştı. 181.bölümü ile Eylül ayında Star Tv ekranlarında olacak Adını Sen Koy dizisi ile ilgili bilgileri sizler için paylaşmaya devam ediyoruz.

Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Zehra karakterini canlandıran Hazal Subaşı ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik.

Adını Sen Koy Hazal Subaşı İnstagram Kimdir?

Yeni sezonda Star Tv’nin gündüz kuşağındaki reyting kozlarından bir tanesi olan Adını Sen Koy dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Hazal Subaşı 1996 yılında dünyaya gelmiştir. İlk olarak 2016 yılında oyunculuk deneyimini yaşayan ve Miss Turkey yarışmasında derece yapmayı başaran Hazal Subaşı İzmir doğumludur.

Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde eğitim öğretim hayatını devam ettirmekte olan Hazal Subaşı Reklamcılık ve Reklam İlişkileri bölümünü okumaktadır. 1.66 boyunda olan Hazal Subaşı’yı sosyal medya hesabı olan instagram’da hazalsubasii kullanıcı adıyla takip edebilirsiniz.