Adını Sen Koy Tuğba Tutuğ(Özge’yi Canlandıran)Hayatı ve Kısa Özgeçmişi

Adını Sen Koy Tuğba Tutuğ(Özge’yi Canlandıran)Hayatı ve Kısa Özgeçmişi

333 views

Adını Sen Koy dizisinde Özge karakteri canlandıran isim kim önce karakterini canlandıran oyuncunun gerçek hayattaki ismi nedir? Hayatı ve biyografisi hakkında bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz. TRT 1 ekranlarında Adını Sen Koy isimli dizi izleyici tarafından büyük bir beğeni kazandı. Dizideki karakteri herkesin ilgisini çekti bu karakteri ünlü oyuncu Tuğba Tutuğ canlandırıyor.

Hafta içi her gün saat 13.15 de izleyici karşısına çıkan Adını Sen Koy isimli dizide yeni karakter Özge olarak karşımıza çıkıyor. Tuğba Tutuğ tarafından canlandırılan Özge karakteri izleyicinin beğenisini kazandı.

TuğbaTutuğ kimdir ?

1992 tarihinde dünyaya gelen güzel oyuncu kova burcudur ve burcunun birçok özelliğini taşıdığını her seferinde açık bir şekilde ifade etmektedir. İstanbul’da bulunan ve özel bir üniversitede eğitimini tamamlayan güzel oyuncu Haliç Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. ilk oyunculuk deneyimini Hayatımın aşkı dizisi ile gerçekleştirilmiştir bu dizi ile iyi bir çıkış yakalamayı başaramayan oyuncu daha sonra modellik ve oyunculuk ajansına kaydını yaptırdı. Aydın ardından sinema filminde rol almayı hak etti.  Tuğba Tuttu bu sinema filmi ile bir anda tanıdık ardından Adını Sen Koy dizisinden teklif aldı ve bu dizide Özge ismi ile izleyici karşısına  çıktı izleyiciden tam not almayı başardı.