Adını Sen Koy Umut Aksoy Geri Dönecek Mi Neden Ayrıldı?

Adını Sen Koy Umut Aksoy Geri Dönecek Mi Neden Ayrıldı?

203 views

Yeni sezonda Star Tv’nin reyting kozlarından bir tanesi olacak Adını Sen Koy dizisi ile ilgili çalışmalarımıza devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve daha sonradan ayrılan Umut Aksoy ile ilgili bilgileri siz değerli okurlarımız için hazırladık. İşte detaylar..

 

2017-2018 yayın dönemine hazırlanan ve Eylül ayında da 181.bölüm ile birlikte sevenlerinin karşısında olmaya devam edecek Adını Sen Koy dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin başında oyuncu kadrosunda yer alan ve Demir karakterine hayat veren Umut Aksoy diziden ayrılmıştı.

Adını Sen Koy dizisinin yeni sezon oyuncu kadrosunda Umut Aksoy’un olup olmayacağı da merak edilenler arasında yer alıyor.

 

Adını Sen Koy Umut Aksoy Geri Dönecek Mi Neden Ayrıldı?

Star Tv ekranlarının dizilerinden olacak Adını Sen Koy dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan ancak daha sonradan diziden ayrılan Umut Aksoy senaryo gereği Amerika’ya giderek diziden ayrılmıştı. Yeni sezon öncesinde de akıllara gelen ilk sorulardan bir tanesi Umut Aksoy’un Adını Sen Koy dizisinde dönüp dönmeyeceği oldu.

Zehra ile Ömer’in yaptıkları formalite evlilik ardından başlayan hikayede Adını Sen Koy dizisinin yeni sezonunda Demir karakterini canlandıran Umut Aksoy’un yeni sezonda dönebileceği haberleri kulislerde konuşuluyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.