Adını Sen Koy Yeni Sezon Bölüm Tanıtımı Çıktı mı?Ne Zaman Başlayacak?

Adını Sen Koy Yeni Sezon Bölüm Tanıtımı Çıktı mı?Ne Zaman Başlayacak?

232 views

Adını Sen Koy dizisi tanıtım fragmanı yayınlandı.Yeni sezon dizileri arasında yer alan Adını Sen Koy dizisi bayram öncesi şeker tadında bir fragman ile karşımıza çıkan Adını Sen Koy izleyicileri heyecanlandırdı.

Adını Sen Koy dizisi yeni sezon ve yeni kanal farklı bir formatta karşımıza çıkıyor.Renkli çekimler ve daha kaliteli erkeklerin kullanıldığı dizi müziklerini daha ilgi çekici olduğu Adını Sen Koy yine bu sezon farklı serüvenleri açacaksınız. Star TV’ye geçen Adını Sen Koy ilk tanıtımı ile Zehra’nın ufaktan açılıp saçını yavaşlaması en çok dikkat çeken konulardan birisi oldu. Gündüz kuşağının en çok ilgi çeken dizilerinden birisi olan Adını Sen Koy yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

Adını Sen Koy Yeni Sezon Bölüm Tanıtımı

Başrollerini Erkan Meriç, Hazal Subaşı, Yaprak Durmaz ve Aykut İğdeli’nin paylaştığı, Karamel Yapım’ın yapımcılığında ekrana gelecek dizinin yönetmenleri ise Fulya Yavuzoğlu & Mahir Aktaş.Daha önce TRT 1 ekranlarında yayınlanan Adını Sen Koy dizisi tanıtım fragmanı yayınlanır yayınlanmaz ilgi odağı oldu. Eylül ayında izleyiciyle buluşacak olan Adını Sen Koy bambaşka ve daha Renkli olarak karşımıza çıkıyor. Sizi yakından takip eden izleyiciler daha şimdiden fragmanı izle izlemesi canlandılar bundan sonra Star TV ekranlarından izleyeceğiniz. Adını Sen Koy dizisi 2. sezon fragmanı ve gelişmelerini ilerleyen günlerde daha net bir şekilde sayfamızdan takip edebilirsiniz.