Adını Sen Koy Yeni Sezon  Fragmanı

Adını Sen Koy Yeni Sezon  Fragmanı

290 views

Adını Sen Koy Yeni Sezon  Fragmanı TRT1 ile yollarını ayıran ve yeni sezonda Star Tv’nin gündüz kuşağı yayın akışında yer alacak Adını Sen Koy dizisi ile ilgili gelişmeler dizifragmani.net ayrıcalığı ile sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin yeni sezon tanıtım fragmanı ile ilgili bilgiler sizlerle..

Hafta içi her gün ekranlarda olan Adını Sen Koy dizisi ilk sezonuyla 180 bölüm ekranlarda olmuş ve reytinglerde hatrı sayılır bir başarı yakalamıştı. Haziran ayında 180.bölümü ile sezon finali yapan ve tatile giren Adını Sen Koy dizisi yeni sezon öncesinde TRT1 ile yapılan uzun görüşmeler sonucunda anlaşamamıştı.

TRT1 ile anlaşamayan Adını Sen Koy dizisinin yeni sezondaki kanalı ise hemen harekete geçen ve görüşmelerden olumlu sonuç alan Star TV kanalı oldu. Star Tv’de yeni sezonda böylelikle Beni Affet ve Adını Sen Koy dizisi ile iki tane günlük dizi yayınlanmış olacak. Hazırlıkları başlayan Adını Sen Koy dizisinin merakla beklenen tanıtım fragmanı da yayınlandı.

Adını Sen Koy Yeni Sezon  Fragmanı

Ömer ile Zehra’nın 6 aylık formaliteden evlilikleri ile başlayan hikayede 180 bölüm geride bırakıldı. İlk sezonuyla izleyenlerden tam not alan ve ikinci sezonu da merak edilen Adını Sen Koy dizisinde yeni sezonda ayrılan ve yeni katılan isimler de olacak.

Eylül ayında başlayacak olan Adını Sen Koy dizisi ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.