Adını Sen Koy Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu Star TV 2018

Adını Sen Koy Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu Star TV 2018

233 views

Yeni sezonda yeni bölümleriyle Star Tv ekranlarında olacak ve Star Tv’nin gündüz kuşağındaki reyting kozlarından bir tanesi olacak Adını Sen Koy dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin 2.sezon oyuncu kadrosu ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren ve ilk sezonunda TRT1 ekranlarında yayınlanan Adını Sen Koy dizisi TRT1’in ilk günlük dizisi olma özelliğini taşıyordu. Yeni sezon öncesinde TRT1 ile anlaşmaya varamayan Adını Sen Koy dizisi yeni sezonda Star tv ekranlarında yayınlanacak.

Etkileyici senaryosuyla birlikte günlük dizi severlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan Adını Sen Koy dizisi 180 bölüm yayınlanmıştı. Eylül 2017’den itibaren Star Tv ekranlarında olacak Adını Sen Koy dizisinin yeni sezonda olması beklenen oyuncu kadrosu ise şu şekilde;

 

Adını Sen Koy Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu Star TV 2018

Erkan Meriç – Ömer

Zengin bir iş adamı olan Ömer hasta olan kardeşinin isteğini yerine getirmek için sahte bir evlilik yapar ve bu sahte evlilikte Zehra ile olacaktır.

Hazal Subaşı – Zehra

Babasının ameliyatı için acil olarak paraya ihtiyacı olan Zehra Ömer’in sahte evlilik teklifini kabul eder.

Ezgi Baran – Alev

Çocukluğundan bu yana konağa sahip olmak isteyen Alev bunun için Ömer’in müstakbel eşi sayılırken Zehra’nın bir anda araya girmesine tahammül edemez.

Yaprak Durmaz  – Ayşe

Aykut İğdeli – Nihat

Nur Saçbüker – Sevim

Musab Ekici – Yener

Ali Çoban – Salim

Umut Aksoy – Demir

Fatma Karanfil – Müzeyyen

Elif Taş – Yasemin