Adını Sen Koy Zehra Kimdir Yaşı Hazal Subaşı Boyu

Adını Sen Koy Zehra Kimdir Yaşı Hazal Subaşı Boyu

465 views

İlk sezonuyla TRT1 ekranlarında olan ve ardından bu sezon için Star Tv ile anlaşan Adını Sen Koy dizisi ile ilgili merak edilenler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Zehra karakterine hayat veren Hazal Subaşı ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olan Adını Sen Koy dizisi 2.sezon bölümleriyle Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Beni Affet dizisi ile birlikte Star Tv’nin günlük dizilerinden olacak Adını Sen Koy dizisinde Ömer ile Zehra’nın yaptığı formalite evlilikle başlayan hikaye ele alınıyor.

Adını Sen Koy dizisi oyuncu kadrosunda yer alan isimleri de sizler için yakından tanımaya devam ediyoruz. Zehra karakterini canlandıran Hazal Subaşı ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Adını Sen Koy Zehra Kimdir Yaşı Hazal Subaşı Boyu

Adını Sen Koy dizisinin güzel ismi ve Zehra karakterini canlandıran oyuncu Hazal Subaşı 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Henüz 21 yaşında olan genç ve güzel oyuncu Adını Sen Koy dizisinde gösterdiği performansla ön plana çıkan isimlerden oldu.

İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümünde eğitim öğretim hayatına devam etmekte olan Hazal Subaşı Miss Turkey yarışmasında üçüncü seçilmiştir.

Miss Turkey yarışmasının ardından oyuncu olmaya karar veren ve bu yönde çalışmalar yapan Subaşı’nın ilk dizisi ise Adını Sen Koy dizisi olmuştur. Hazal Subaşı aslan burcudur. 51 kilo ağırlığında ve 1.66 boyunda olan Subaşı kahverengi gözlerine sahiptir.