Aöf Kayıt Yenileme İşlemleri Nasıl Yapılır 2017-2018 Aöf Kayıt Yenileme Ne Zaman...

Aöf Kayıt Yenileme İşlemleri Nasıl Yapılır 2017-2018 Aöf Kayıt Yenileme Ne Zaman Bitecek

140 views

2017 AÖF kayıt yenileme işlemleri için heyecanlı süreç başladı. Kayıt yenileme işlemleri nasıl yapılacağı yüz binlerce kişi tarafından merak ediliyor. Açıköğretim Fakültesi eğitimini tamamlamak isteyen vatandaşlar 2017 AÖF kayıt yenileme işlemlerinin nasıl yapılacağını 2017 Açık Öğretim Fakültesi kayıt yenileme ücretleri ne kadar olduğunu merak ederken, detayları sizin için haberimizde paylaştık. Ders seçimi yapılmadan ödeme bilgileri gerçekleşmeyecek ve öğrenciler kayıt yenileme 2017 AÖF kayıt yenileme işlemi ve kayıt ücretleri hakkında detaylar sizin için haberimizin devamında yer almaktadır.

AÖF kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır?

2017 yılı için Yeni dönemde alacak olan kayıt yenileme işlemleri için ders seçimi yapılacak ardından banka ödeme bilgileri oluşacak ve öğrencileri kayıtlarını yenileyecekler. Dil seçimi kayıt yenileme bedelinin ödenmesi ile gerçekleşecek olan işlemler, 26 Eylül 2017 Salı günü başlayıp 6 Ekim 2017 Cuma günü Mesai bitimine kadar devam edecek.

Kayıt yenileme ücretleri nereye ödenecek.

AÖF 2017-2018 eğitim öğretim yılında güz dönemi dönem öğretim gideri ve diğer ücretler belirtilen tarihler arasında  Kredi Kartı/Banka Kartıyla, Ziraat Bankası ATM’lerinden (kartlı veya kartsız), Mobil bankacılık veya İnternet bankacılığından gerçekleştirebilirler. Kayıt yenileme tarihinin son günü olan 06 Ekim 2017 tarihinde İnternet, ATM ve Mobil bankacılığından saat 23:30’a kadar ödeme yapılabilecektir. Ancak, kayıt yenileme tarihinin son günü provizyon işlemleri nedeni ile kredi kartıyla ödeme yapılamayacaktır.

Öğrenciler ödeme yaptıktan sonra belgelerini kontrol etmelidirler sadece eski borcunu ödeyen ancak güz dönemi ders seçimi işlemine göre kayıt yenileme bedelini ödemeyen Öğrencilerin kayıtları gerçekleşmeyecek dir