Aras Bulut İynemli Yeni Dizisi İsmi Ne Zaman Başlayacak?

Aras Bulut İynemli Yeni Dizisi İsmi Ne Zaman Başlayacak?

310 views

Aras Bulut İynemli Yeni Dizisi İsmi Ne Zaman Başlayacak? Ülkemizin ünlü oyuncuları arasında yer alan ve son olarak İçerde dizisinde canlandırdığı Mert karakteri ile hayranlarının karşısında olan Aras Bulut İynemli yeni sezonda yeni bir dizi ile yeniden start verecek. Ünlü oyuncunun rol alacağı dizi ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Show Tv’de yepyeni bir dizi daha başlıyor. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği bu dizide Aras Bulut İynemli rol alacak. İçerde dizisinde rol alan ve Mert karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli’nin yeni dizisinin ismi ise Çukur olacak.

Tanıtım fragmanı yayınlanan Çukur dizisinde Aras Bulut İynemli’nin partneri ise son olarak Bodrum Masalı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Su karakterini canlandıran Dilan Çiçek Deniz olacak.

 

Aras Bulut İynemli’nin başrollerinde yer alacağı Çukur dizisinin konusu da oldukça ilgi çekici. Çukur dizisinde geçen çukur mahallesinde söz sahibi olan Koçovalıların uyuşturucuya karşı olan kurallarını yıkmak isteyen bir grup tam bu ailenin şevkini kırmak üzereyken ortaya Yamaç çıkar.

Yamaç ise Koçovalıların bir zamanlar mahalleyi terk eden oğludur. Yeni bir hayat kurmak için mahalleyi terk eden Yamaç mahalleye geri döner ve bu grubun karşısına dikilir.

Nefes kesen sahneleri ve iddialı oyuncu kadrosu ile birlikte Çukur dizisi Ekim ayında Show tv ekranlarında olacak.