Arka Sokaklar 451.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 6 Ekim Cuma

Arka Sokaklar 451.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 6 Ekim Cuma

342 views

Arka Sokaklar 451.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 6 Ekim Cuma Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Arka Sokaklar dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Son olarak 450.bölüm ile 29 Eylül Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar dizisi ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Türk televizyonlarının eskitemediği diziler arasında yer alan Arka Sokaklar dizisinde heyecan devam ediyor. Başrollerinde Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Zafer Ergin, Alp Korkmaz gibi isimlerin yer aldığı  Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosuna son olarak Merve Oflaz katılmıştı.

450.bölüm ile yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

 

Arka Sokaklar 451.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 6 Ekim Cuma

Arka Sokaklar dizisinde bu hafta Mesut Rıza Baba’dan kafa izni almıştır ve Şile’de kalmaya başlar. Selin de ara ara onu ziyaret eder ve aralarında yakınlaşma olur. Selin Mesut’a işi bırakmayı düşündüğü için kızmıştır. Urfa’dan arkadaşı olan Veysel Mesut’u ziyarete gelir.

Bedran’ın ölmediğini Veysel öğrenen Mesut yarım kalan işini tamamlamak için görevine döner. Düğün günü Bedran’ı yakalamak için çalışmalara başlayan Mesut bakalım görevini tamamlayabilecek midir?

Öte yandan Suat’ın mezarını ziyaret etmeye devam eden Çoban ailesinde Haydar Berk’in psikolojisi bozulmasın diye komşuya emanet edilir ve o da evden kaçar.

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı takdirde sizlerle birlikte olacak.