Arka Sokaklar Asiye Kimdir?

Arka Sokaklar Asiye Kimdir?

1.306 views

Arka Sokaklar Asiye Kimdir? Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Arka Sokaklar dizisi uzun bir aranın ardından 15 Eylül Cuma günü yayınlanan bölümü ile merhaba dedi. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan asiye karakteri ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Cuma akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü Kanal D ekranlarında damga vuran Arka Sokaklar dizisi yeni sezon ilk bölümü ile 15 Eylül Cuma akşamı yayınlandı. 12.sezon ilk bölümünde merak edilenler arasında Suat’ın ölüp ölmeyeceği sorusu vardı.

Çoban ailesinin biricik Suat Çoban’ı olan Suat’a araba çarpmıştı. Metin ile asiye’nin düğününde kaza geçiren Suat ne yazık ki ölerek hayata veda etti.

 

Arka Sokaklar Asiye Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinin öne çıkan ve merak edilen karakterlerinden bir tanesi de Asiye karakteri oldu. Çoban ailesinin büyük oğlu olan Metin ile evlenen Asiye Çoban ailesinin Rize’den akrabası. Metin ile birbirini seven ve aşık olan Asiye Arka Sokaklar dizisine hızlı bir giriş yapmış ve şimdiden hafızalara kazınmıştı.

Arka Sokaklar dizisinde öne çıkan ilk gelişme Suat Çoban’ın ölmesi oldu. Suat Çoban ne yazık ki bundan böyle Arka Sokaklar dizisinde yer almayacak. Arka Sokaklar dizisi her Cuma akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında olmaya devam edecek.