Arka Sokaklar Bahar Kimdir Merve Oflaz Kaç Yaşında Biyografisi

Arka Sokaklar Bahar Kimdir Merve Oflaz Kaç Yaşında Biyografisi

371 views

Arka Sokaklar Bahar Kimdir Merve Oflaz Kaç Yaşında Biyografisi Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden olan Arka Sokaklar 12.sezonu ile sevenlerinin karşısına çıktı. Her bölümü merakla takip edilen Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosuna Merve Oflaz Bahar karakteri ile katıldı. Merve Oflaz ile ilgili hazırladığımız haberin detayları sizlerle..

 

Cuma akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan ve 12.sezonuna ayak basan Arka Sokaklar dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. Başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh gibi isimlerin yer aldığı Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.

Daha önceden Survivor yarışmasında 2 kez yarışan ve çeşitli yapımlarda rol alan Merve Oflaz yeni sezonda Arka Sokaklar dizisinde Bahar karakterine hayat verecek. Bizler de sizler için Merve Oflaz’ı yakından tanıdık.

 

Arka Sokaklar Bahar Kimdir Merve Oflaz Kaç Yaşında Biyografisi

Merve Oflaz 23 Mayıs 1988 tarihinde İstanbul’un Beykoz ilçesinde dünyaya gelmiştir. 29 yaşında dizi oyuncusu olan Merve Oflaz ikizler burcudur. Okul yıllarında spora aktif bir şekilde katılan Merve Oflaz aynı zamanda tiyatro ve dans gruplarında da yer almıştır.

Liseden sonraki dönemlerinde oto Show, boat Show gibi organizasyonların içerisinde yer alan Merve Oflaz 2008 yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu sınavlarını kazanmıştır.

Var Mısın Yok Musun yarışmasına 2008 yılında katlan ve 80 bin lira kazanan Merve Oflaz ardından Survivor 2010’da şampiyon olmuştur.

Kalbim 4 Mevsim, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol alan Merve Oflaz son olarak Kertenkele dizisinde rol almıştır.