Arka Sokaklar Bahar Komiser Kimdir Gerçek Adı Ne

Arka Sokaklar Bahar Komiser Kimdir Gerçek Adı Ne

891 views

Arka Sokaklar Bahar Komiser Kimdir Gerçek Adı Ne Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Arka Sokaklar dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin yeni karakterlerinden Bahar Komiser ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Cuma akşamlarının en çok izlenen dizilerinden olan ve Türk televizyonlarının eskitemediği Arka Sokaklar dizisi 450 bölümü devirdi. Yeni sezona merhaba diyen Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldı.

Bahar Komiser karakterini canlandıran ve daha önce de bir çok yapımda tanıdığımız Merve Oflaz Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak. İşte Oflaz ile ilgili bilgiler;

 

Arka Sokaklar Bahar Komiser Kimdir Gerçek Adı Ne

Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Merve Oflaz 23 Mayıs 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Beykoz doğumlu olan ve dizi oyuncusu olan Merve Oflaz ikizler burcudur.

Okul dönemlerinde spora aktif olarak katılım sağlayan Merve Oflaz lise dönemlerinde tenis ve yüzmeyle de ilgilenmiştir. Liseden sonra Oto Show ve Boat Show gibi organizasyonlarda gibi bir çok yerde çalışan Merve Oflaz 2008 yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulunun sınavlarını kazanmıştır.

2008 yılında okuluna devam ederken Var Mısın Yok Musun’a katılan ve 50.bölümde yarışmacı olduğu yarışmadan 80 bin lira kazanan Merve Oflaz 2010 yılında Survivor’a katılmış ve birinci olmuştur.

Çeşitli dizi ve reklam filmlerinde rol alan Merve Oflaz Arka Sokaklar’ın oyuncu kadrosuna katılmıştır.