Arka Sokaklar Bu Seneki Kadroya Dahil Olacaklar Kimler?(2017-2018)

Arka Sokaklar Bu Seneki Kadroya Dahil Olacaklar Kimler?(2017-2018)

257 views

Ekranların en uzun soluklu dizilerinden olan Arka Sokaklar dizisinde 12 sezon 2017-2018 yılında yeniden ekranlarda olacak. Kanal D’nin beğenilen dizisi Arka Sokaklar yeni sezonda izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Geçtiğimiz sezonu Arka Sokaklar dizisinde ünlü oyuncularından 20 oyuncu diziye dahil olmuştu konuk olarak gelen oyuncular diziye veda etti.Yeni sezonda diziye yeni isimlerinin katılması bekleniyor. Arka Sokaklar dizisine yeni sezonda yeni bir kadın polisin dahil olacağı söylentilerini aldık. 2017-2018 yeni sezonunda kadın polis olarak Arka Sokaklar’da rol alacak olan oyuncu Merve Oflaz olacak.

Arka Sokaklar oyuncu kadrosunda güçlü isimlere dahil etmek için çalışıyor. Erler film tarafından hazırlanan Arka Sokaklar dizisi Merve Oflaz ile yaptığı anlaşma ile bize göre nokta atışı gerçekleştirdi. Yeni oyuncu kadroları için çalışmalar devam ediliyor.

Arka Sokaklar 2017 2018 Yeni Gelen Oyuncular

Merve Oflaz kimdir?

1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi 29 yaşında olan oyuncu SurvivorAll Star 2015 kadrosunda şöhreti yakaladı Marmara Üniversitesi beden eğitimi bölümünde eğitim aldı Var Mısın Yok Musun yarışmasına katıldı güzelliği ve sempatik tavırları ile dikkatleri üzerine çekti Muhteşem Yüzyıl dizisinde Ayşe Hatun karakterini canlandırdı Şimdi nerde Arka Sokaklar dizisinde kadın polis olarak izleyici karşısına çıkacak

Arka Sokaklar 2017 2018 Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Figen Evren

Arka Sokaklar dizisinde Suat 2006/27 diye başlamış ve 11 yıl 447 bölüm boyunca başarılı bir performans sergilemiş nesnelerden birisiydi. Figen Evren dizinin Fenomen isimlerinden birisiydi. Arka Sokaklar dizisinde büyük emeği olan Figen Evren Hüsnü diye bağırması izleyicilerin aklından gitmeyecek gibi görünüyor. Usta ve başarılı öğrenciye bundan sonraki yaşamında sağlık ve başarılar diliyoruz.