Arka Sokaklar Dizisi Yeni Oyuncu Doğan Umut Kimdir?

Arka Sokaklar Dizisi Yeni Oyuncu Doğan Umut Kimdir?

285 views

Kanal D ekranlarının sevilen yapımları arasında yer alan ve yeni sezonda da sevenlerinin karşısında olacak Arka Sokaklar dizisi oyuncu kadrosunu yeni isimlerleler güçlendirmeye devam ediyor. Diziye katılan yeni isimlerden olan Doğan Umut ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Cuma akşamlarına damga vuran ve reytinglerde üst sıralarda yer alan Arka Sokaklar dizisi 12.sezon bölümleriyle yeni sezonda Kanal D ekranlarında olacak. Oyuncu kadrosunda Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Akar, Alp Korkmaz, Özlem Çınar, Ozan Çobanoğlu gibi isimlerin yer aldığı Arka Sokaklar dizisine yeni isimler dahil oluyor.

Arka Sokaklar dizisinin 12.sezonunda katılacak isimlerden bir tanesi Merve Oflaz olmuştu. Survivor’da yarışan ve çeşitli yapımlarda rol alan Oflaz’ın ardından Arka Sokaklar’a şimdi de Doğan Umut katıldı.

 

Arka Sokaklar Dizisi Yeni Oyuncu Doğan Umut Kimdir?

Yeni sezonda da Kanal D ekranlarında olacak Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosuna katılan Doğan Umut daha önce Nefrin isimli korku filminde rol almıştı.  Çeşitli mekanlarda sahne alan ve asıl mesleği şarkıcılık olan Doğan Umut Arka Sokaklar dizisi ile birlikte kariyerinde önemli bir sıçrama yapacak diyebiliriz.

Son olarak Haziran ayında yayınlanan sezon finali ile sevenlerine veda eden Arka Sokaklar dizisinin Eylül ayında yeniden Kanal D ekranlarında olması bekleniyor.