Arka Sokaklar Hüsnü Çoban’ın Karısı Ölecek mi?

Arka Sokaklar Hüsnü Çoban’ın Karısı Ölecek mi?

282 views

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban’ın eşi Suat Çoban karakterini canlandıran Figen Evren geçirdiği kaza sonucu izleyicilerin yürekleri ağızlara getirdi.Herkesin beğenerek izlediği Suat karakterini canlandıran Figen Evren diziden ayrılıyor mu? Suat sakat mı kalacak yoksa ölerek diziden ayrılacak mı işte merak edilen sorunun yanıtı sizi için haberimizde.

Figen evrenin Ayrılık haberini kendini sosyal hesabından öğreniyoruz. Suat karakterini canlandıran Figen Evren diye tekrar dönmeyecek hane nasılsın yaşayan ünlü oyuncu artık ilelebet  ara vermek istiyorum ve assos’a yerleşeceğim mesajını verdi .Böylece 448 bölümde Suat ölecek ve izleyicilere veda edecek diye düşünüyoruz.Bunun yanında karakterin yüzü değişmiş ve farklı bir kişi olarak karşımıza yeni bir oyuncunun gelmesi de muhtemel diye düşünüyoruz. Rıza Soylu’nun eşi için aynı durum söz konusu olmuştu. Suat karakterine hayat veren oyuncu da değişerek dizide farklılık oluşturabilir gibi geliyor.

Arka Sokaklar dizisi 448 bölümü ile 12 sezona hazırlanıyor. Arka Sokaklar dizisinin 23 Haziran Cuma akşamı 447. bölüm ile ekranlarda yer aldığı sahnede Suat’ın kaza geçirmesi ve ekibin dağılma tehlikesi izleyiciyi oldukça üzmüştü.Suratın yaşayıp yaşamayacağı merak edilirken ekibin dağılıp da olmayacağı da bir ziyaretçi konusu oldu.

Arka Sokaklar 448 bölümde Rıza Baba artık yaşlandığı için yolun sonuna geldi ve emekliye ayrılmak istedi ancak ekipte alacağından dolayı Rıza Baba yeniden işinin başına dönüyor ve ekibi topluyor. Dizi yeni sezon için çekimlere başladı Şanlıurfa’da kurulan set ile Arka Sokaklar 448 bölüm yeni sezon çekimlerine start verildi.