Arka Sokaklar Yeni Bölüm Hangi Tarihte?Suat’a Ne Olacak?

Arka Sokaklar Yeni Bölüm Hangi Tarihte?Suat’a Ne Olacak?

352 views

Arka Sokaklar isimli dizi 448. Bölümüyle 12. Sezonuna giriş yapacak. Dizi severlerin bildiği gibi Arka Sokaklar dizisinin 23 haziran cuma günü izlenilen 447. Bölümün de dizi severlerin üzüldüğü üzere Suat’ın kaza geçirmesi ekibin dağılabileceği korkusu izleyenleri oldukça şaşırtmış ve üzmüştü. Arka Sokakların izleyicilerinin merak ettiği konular Suat ın iyi olup olmayacağı ve ekibin dağılıp dağılmayacağı oldu.

Arka sokaklarda baş komiser olarak ekibin başında olduğu rıza baba artık yorulduğunu ve emekli olmak istediğini açıklar; ama rıza baba ne zaman bu isteğini dile getirse olaylar patlak veriri aynen bu bölümde olduğu ve olacağı gibi. Bu sezonda farklı şeyler olmadı. Rıza baba emekli olmak isteyince ekibin dağılmasını arzu eden fırsatçılar, Rıza babanın gideceğini duyan fırsatçılar hemen soruşturma sonucu mesudun tayinini çıkardı.

Arka Sokaklar Yeni Bölüm Hangi Tarihte?Suat’a Ne Olacak?

Arka Sokaklar’ın yeni sezonunda başlayacak 448. Bölüm çekimleri henüz başlamadığı için ne yazık ki tüyo ve ya tahminlerde bulunamıyoruz; ama tahminlerimize dayalı pek çok detayı sizlerle paylaşabiliriz.

Sezon sonu bölümünde meydana gelen diğer bir olay ise Suat ın kaza geçirmesi. Suat doktorların müdahalesi ve çapası ile ölümden döndürülen Suat ın beyninde oluşan ödem dizinin devamında Suat karakteri zorlu adımlardan geçecek. Fakat Suat geçirdiği felç ile bir süre böyle kalacak ancak dizi severler üzülmesin Suat tekrar iyileşecek ve ailesinin başında duracak. Dizide hüsnü çobanı gülerken ve espri yaparken göreceğiz tekrar.