Arka Sokaklar Yeni Sezon 2017-2018 Fotoğraf Çekimleri

Arka Sokaklar Yeni Sezon 2017-2018 Fotoğraf Çekimleri

515 views

Arka Sokaklar Yeni Sezon 2017-2018 Çekim Fotoğrafları Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Arka Sokaklar dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte oluyor. Dizinin yeni sezon çekimleri başladı ve fotoğrafları da yayınlandı. İşte detaylar..

Cuma akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve Türk televizyonlarının en çok izlenenleri arasında yer alan Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosunda Zafer Ergin, Alp Korkmaz, Şevlet Çoruh gibi isimler yer alıyor.

11 sezonu geride bırakan ve yine sürprizlerle dolu bir sezon finali ile hayranlarının karşısında olan Arka Sokaklar dizisinin yeni sezon çekimlerinden fotoğraflar yayınlandı.

Arka Sokaklar Yeni Sezon 2017-2018 Çekim Fotoğrafları

Son olarak Haziran ayında yayınlanan sezon finali ile yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde dizinin neşe kaynaklarından olan ve Çoban ailesinin annesi Hüsnü Çoban’ın eşi olan Suat Çoban oğlunun düğününde altınları unuttuğu için eve geri dönmüştü.

Nazike ile birlikte acele bir şekilde düğüne geri dönmek isteyen Suat Çoban’ı sert bir şekilde araba çarpmış ve acile kaldırılmıştı. Suat’a araba çarpmasının haberi ise düğüne acı bir şekilde ulaşmıştı. Arka Sokaklar dizisinde en çok merak edilenler arasında yer alan Suat ölecek mi sorusunun cevabı henüz netlik kazanmadı.

Eylül ayında Kanal D ekranlarında olması beklenen Arka Sokaklar dizisinin çekimleri ise başladı.