Artık Susma 25 Eylül Pazartesi Emrah ile Başak Boşandı mı Barıştı mı?

Artık Susma 25 Eylül Pazartesi Emrah ile Başak Boşandı mı Barıştı mı?

332 views

Artık Susma 25 Eylül Pazartesi Emrah ile Başak Boşandı mı Barıştı mı? Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden gündüz kuşağı programı Artık Susma ile ilgili bilgileri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. 25 eylül pazartesi günü yeni bölümü ile yayınlanan canlı yayında Emrah ile Başak evliliğinde yaşanan son gelişmeleri sizler için paylaştık. İşte detaylar..

 

Geçtiğimiz sezon izdivaç programı ile sevenlerinin karşısında olan ancak RTÜK tarafından alınan karar ile birlikte Artık Susma adı altında farklı bir formatta ekranlarda olmaya başlayan Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın programında Emrah ile Başak’ın sorunlu olan evliliklerinin akıbeti ne olacak merak ediliyor.

Geçtiğimiz sezon Evleneceksen Gel programında dünya evine giren ve bir de kız evladı olan Emrah ve Başak çifti bu yaz tatilinde yaşananlardan sonra ayrılmanın eşiğine kadar gelmişlerdi.

 

Artık Susma programına katılan Başak ile Emrah’ın evliliklerinde Başak Emrah’ın evdeki eşyaları satıp tatile çıktığını ve kendisini başka biri ile aldattığını ileri sürerek kızını Emrah’tan saklıyordu.

Emrah da her şeye rağmen kızını görmek istediğini belirtiyordu ve uzun zaman ardından kızını görmüştü. Son olarak Başak Emrah’a boşanma davası açtığını canlı yayında açıkladı. Emrah ile Başak arasında yaşananlarda son durum bu şekilde. Zaman zaman artan tansiyon ve yaşanan tartışmaların eşiğinde açılan boşanma davasının sonucunda Emrah ile Başak’ın boşanması bekleniyor.