Artık Susma Murat Şar’ın Annesi Kim Bulundu mu?

Artık Susma Murat Şar’ın Annesi Kim Bulundu mu?

412 views

Artık Susma Murat Şar’ın Annesi Kim Bulundu mu? Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Artık Susma programı ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Programın gündem konularından olan Murat Şar ve annesi ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Geçtiğimiz sezon izdivaç programı sunan ve RÜTK tarafından alınan karar ile birlikte farklı bir formatla sevenlerinin karşısında olan Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla ekranlarda olan Artık Susma programından bilgiler sizlerle olmaya devam ediyor.

Her bölümünde farklı gelişmeleri ele alan Artık Susma programının son günlerde en çok konuşulan bir tanesi de Murat Şar oldu. Annesinin ünlü bir Yeşilçam oyuncusu olduğunu belirten Murat Şar’ın bu iddiasının ardından akıllara bir çok isim geldi.

 

Meral Orhonsay, Müjde Ar, Türkan Şoray, Hale Soygazi gibi isimlerin Artık Susma programın Murat Şar’ın annesi olabileceği ihtimali üzerinde durulmasının ardından bu isimler arasında yer alan Hale Soygazi isminin zan altında kalmasından dolayı Seda Sayan ve Artık Susma programını mahkemeye vermişti.

2 Ekim Pazartesi günü yeni bölümü ile yayınlanan Artık Susma programında Murat Şar’ın henüz bulunmadı. Gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.