Artık Susma Muratın Annesi Kim 29 Eylül

Artık Susma Muratın Annesi Kim 29 Eylül

338 views

Artık Susma Muratın Annesi Kim 29 Eylül Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Artık Susma programından bilgileri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 29 Eylül Cuma günü Murat Şar’ın annesinin kim olduğu ile ilgili merak edilenler sizlerle..

 

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla ekranlarda olmaya devam eden Artık Susma programında son dönemlerin en çok tartışılan konularından bir tanesi de Murat Şar’ın annesinin kim olduğu sorusu oldu.

Programa katılan ve annesinin ünlü bir Yeşilçam oyuncusu olduğunu iddia eden Murat Şar’ın annesinin kim olduğu sorusu çok merak ediliyor. Bu iddianın ardından akıllara gelen isimler Hale Soygazi, Müjde Ar, Türkan Şoray gibi isimler oldu.

 

Artık Susma programına katılan Murat Şar’ın bu iddiasının ardından ismi geçen ve zan altında kaldığını belirten ünlü oyuncu Hale Soygazi Seda Sayan ve Artık Susma programını mahkemeye verdi. İlerleyen günlerde bu konu ile ilgili gelen sonuçları ve bilgileri de sizlerle paylaşacağız.

29 Eylül Cuma günü yayınlanan Artık Susma programında Murat Şar’ın annesinin kim olduğuna dair henüz net bir sonuç elde edilmiş değil. İddiaları ile herkesi hayrete düşüren  ve Artık Susma programında yer alan Murat Şar’ın konusu ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşacağız.