Artık Susma Saat Kaçta Başlıyor

Artık Susma Saat Kaçta Başlıyor

365 views

Artık Susma Saat Kaçta Başlıyor Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla ekranlarda olmaya devam eden reality program Artık Susma ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Programın saat kaçta başladığı ile ilgili sorunun cevabı sizlerle!

 

Geçtiğimiz sezon izdivaç programı olan Evleneceksen Gel ile sevenlerinin karşısına çıkan Seda Sayan ve Uğur Arslan RÜTK tarafından alınan karar ile birlikte format değiştirmiş ve yoluna Artık Susma programı ile devam etme kararı almıştı.

Sezon başından bu yana dikkatle takip edilen ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Artık Susma programında önemli isimler önemli iddialarla canlı yayına katılıyor ve Seda Sayan ile Uğur Arslan aracılığı ile mağduriyetlerini dile getiriyorlar.

Bu isimlerden sonuncusu Büşra Aşan oldu. Ülkemizin güçlü seslerinden olan Ayhan Aşan’ın kızı olan Büşra Aşan babası ile olan iletişiminin çok düşük olduğunu ve babasının kendisine, kardeşlerine ve annesine sahip çıkmadığını dile getirdi.

 

Ayhan Aşan’n avukatı ise canlı yayına bağlanarak Büşra Aşan’ın bu iddialarının gerçeği yansıtmadığını ve Ayhan Aşan’ın üstüne düşen görevi yaptığı açıklamasını dile getirdi. Bu açıklamaların ardından Büşra Aşan da kendi savunmasını yineledi.

Bu tarzda ailevi sorunların çok kez dillendirildiği Artık Susma programı hafta içi her gün saat 15.00’de canlı yayında Show Tv’de!