Aşk-ı Roman Lider Yaşı,Boyu,Kilosu,Biyografisi

Aşk-ı Roman Lider Yaşı,Boyu,Kilosu,Biyografisi

202 views
????????????????????????????????????

Aşkı Roman dizisinde Lider karakterini canlandıran oyuncunun gerçek hayattaki ismi nedir? Aşkı Roman dizisi ile karşımıza çıkan ve dizide Lider isimli karakteri canlandıran oyuncu Ayberk Yılmaz oldu. Ayberk Yılmaz kimdir? Hayatı ve biyografisi ile ilgili merak edilen detayları sizler için sayfamızda paylaştık.

Daha önce kendisini aşkların en güzeli dizisinde izlediğimiz Ayberk Yılmaz şimdilerde tv8’in yeni dizisi aşk roman ile hayranlarının karşısında görüyoruz. Dizide Lider karakterini canlandırıyor.Ünlü oyuncu Ayberk Yılmaz evleneceksen gel ile tanındı ardından Solmaz ile Kaan’ın başrollerini paylaşacağı dizide aşk roman ile gider rolünde izleme fırsatı bulacağız.Dizide liderin annesi Leman’ın İhsan’ın kızı ile nişan töreni hazırlar Amerika’dan Yeni dönemde ise olanlardan habersizdir.Lider ile Solmaz’ın tanışması oldukça farklı sonuçlar doğuracaktır.

Ayberk Yılmaz kimdir

27 Şubat 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen genç boyu İstanbul Üniversitesi iletişim Fakültesinden mezun oldu.Profesyonel oyunculuk hayatını 2006 yılında Maskeli Beşler Irak filmi ile başlamıştır. Ardından televizyon dünyasına adım atan oyuncu sırasıyla  Duvar, Karamel, Kapalı Çarşı, Beni Böyle Sev ve Aşkların En Güzeli gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.