Aşk-ı Roman Reyting Sıralaması Nasıl?Aşk-ı Roman Ne Zaman?

Aşk-ı Roman Reyting Sıralaması Nasıl?Aşk-ı Roman Ne Zaman?

219 views

TV8 ekranlarında beğenilerek izlenen Aşk Roman dizisi akıbeti ne olacak merak ediliyor. TV8 ekranlarının Yeni Aşk dizisi olarak karşımıza çıkan Aşk Roman dizisi ilk bölüm reytingleri nasıldı dizi devam edecek mi yoksa reyting çıtasına takılıp yoluna veda eden diziler arasında yer alacak? Detaylar için internet ortamında araştırıp haberimizde hazırladık.

Daha önce kendilerine evleneceksen gel isimli izdivaç programından tanıdığımız, programın en çok izlenen fenomen gelin ve damat adaylarından olan Solmaz ve Kaan aşk roman dizisinde başrolleri paylaşıyor.Dizi ilk bölümleri ile ekranlarda yer aldığı uzun zamandır reklamı yapılan aşk roman dizisinin konusu Cennet Mahallesi dizisi ne benzerliği ile dikkatleri çekiyor.

Aşk Roman dizisi ilk bölümü ile izleyici karşısına çıktı. TV8 ekranlarında yayınlanan dizinin oyuncuları oldukça amatör Solmaz ve Kaan karakterlerinin ilk oyunculuk deneyimi bu dizide karşımıza çıkıyor. Solmaz ve Kaan karakterlerinin profesyonel olmayışı izleyici tarafından hissedildi. Medyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan iki isim amatör olmalarına rağmen büyük bir izleyici kitlesine ulaşması bekleniyor bakalım dizi uzun ömürlü olacak mı?

Aşk Roman dizisi oyuncu kadrosunda Solmaz Ciros, Kaan Güvenilir, Nurullah şık ve Uğur Arslan başrolleri paylaşıyor hafta içi her gün 19.45 de izleyiciyle buluşan dizide Seda Sayan’ın da konuk olarak katılacağı söyleniyor. Solmaz ve Kaan düşman ailelerin birbirine aşık çocuklarıdır. Aşkları dillere destandır fakat kavuşmaları imkansızdır.