Aşk-ı Roman Solmaz Kim Hakkında Merak Edilen Herşey

Aşk-ı Roman Solmaz Kim Hakkında Merak Edilen Herşey

308 views

Aşkı Roman dizisi daha ekranlara gelmeden konusu ve oyuncu kadrosu ile merak edilir oldu. Aşkı roman dizisinde Solmaz kimdir? Dizide Solmaz karakteri ile karşımıza çıkan oyuncunun gerçek hayattaki ismi hayatı ve biyografisi hakkında merak edilen bilgileri sizler için sayfamızda paylaştık…

Evleneceksen gel yarışmasının Fenomen gelin adayı Solmaz ciros tv8’in yeni dizisi Aşk romanda izleyici karşısına çıkıyor .Solmaz ciros ile Kaan güvenilirin başrollerini paylaştığı aşk roman dizisinde Kaan ve Solmaz’ın aşklarını izleyeceğizSolmaz Ciros ile Kaan Güvenilir’in başrollerini paylaşacağı dizide, Solmaz ile Kaan’ın aşklarına tanık olacağız. Ayrıca Üçok Holding’in veliahdı Lider’in Solmaz ile tanışmasının ardından zengin dünyanın mahalledeki etkisine de şahit olacağız.

 Solmaz Çiros kimdir

Evleneceksen gel isimli izdivaç programından aradığımız Fenomen gelin adayı Solmaz Çiros 1997 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. 20 yaşında olan güzel isim Solmaz Çiros ir ablası İki tane de kardeşi bulunmaktadır. Dört çocuklu bir ailenin ortanca kızıdır Roman kızı olan Solmaz’ın anne ve babası yollarını çoktan ayırmıştır Solmaz ise annesi ile birlikte yaşamaktadır ekranların beğenilen izdivaç programı evleneceksen gelde Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın programına katıldığı program sayesinde Türkiye’nin tanınan isimlerinden biri olmayı başarmıştır.