Aşk ve Mavi Dizisi 33.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Aşk ve Mavi Dizisi 33.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

179 views

Aşk ve Mavi Dizisi 33.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Aşk ve Mavi dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin ikinci sezon yeni bölümü olan 33.bölüm ile ilgili gelişmeler ve haberimizin detayları sizlerle..

 

Geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan yapımlarından bir tanesi de Aşk ve Mavi dizisi oldu. Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği Aşk ve Mavi dizisinin başrollerinde ise Emrah, Burcu Kıratlı, Işıl Yücesoy gibi isimler yer alıyor.

Cuma akşamlarına damga vuran ve reytinglerde üst sıralarda yer alan Aşk ve Mavi dizisinin ikinci sezonu ne zaman başlayacak sorusunun cevabını sizler için hazırladık.

 

Aşk ve Mavi Dizisi 33.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Son olarak 16 Haziran Cuma akşamı yayınlanan Aşk ve Mavi dizisinde Ali öğrendiği şeyler karşısında şok olmuştur. Ağabeyi Cemal’e çok kızan ve gerçekleri açığa çıkarmakta kararlı olan Ali’nin öğrendikleri ile birlikte Cemal de telaş içerisindedir.

Bir kez daha hapse girme tehlikesi ile karşı karşıya kalan ve Fatma ile olan ilişkisi de gün yüzüne çıkma tehlikesi olan Cemal ile Ali teknede kavga ederler. Yeni sezonda Cemal’in kaybolmuş olması acaba öldü mü sorusunu akıllara getirmişti.

Aşk ve Mavi dizisinin yeni sezon bölümü olan 33.bölümü 22 Eylül Cuma akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarında olacak.