Aşk ve Mavi Sinem Kimdir Yağmur Aydan Yaşı

Aşk ve Mavi Sinem Kimdir Yağmur Aydan Yaşı

219 views

Aşk ve Mavi Sinem Kimdir Yağmur Aydan Yaşı ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Aşk ve Mavi dizisi yeni sezon yeni bölümü ile 22 eylül Cuma akşamı sevenlerinin karşısında oldu. Dizinin oyuncu kadrosuna katılan ve Sinem karakterini canlandıran Yağmur Aydan ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Başrollerinde Emrah, Burcu Kıratlı, Işıl Yücesoy gibi isimlerin yer aldığı ve yapımcılığını da NTC Medya’nın üstlendiği Aşk ve Mavi dizisi uzun bir aranın ardından yeni sezonu ile birlikte sevenlerinin karşısında oldu. Dizinin oyuncu kadrosuna ise yeni isimler katıldı.

Bu yeni isimler arasında yer alan ve Sinem karakterini canlandıran Yağmur Aydan ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık.

 

Aşk ve Mavi Sinem Kimdir Yağmur Aydan Yaşı

Aşk ve Mavi dizisinin yeni sezonunda oyuncu kadrosuna yeni katılan Yağmur Aydan dizide Sinem karakterini canlandırıyor. 1993 yılında dünyaya gelen Yağmur Aydan 23 yaşındadır. 2015 yılında yapılan Best Model Turkey Kraliçesi seçilen ve Türkan Şoray’a ola benzerliği ile de dikkatleri üzerine çeken Yağmur Aydan ilk olarak Kehribar dizisinde rol almıştır.

Kehribar dizisi ile birlikte oyunculuğa merhaba diyen Yağmur Aydan 2.sezonunda Aşk ve Mavi dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak. Aşk ve Mavi dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.