Aşk ve Mavi Yeni Bölümde Neler Olacak?35.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi Yeni Bölümde Neler Olacak?35.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

239 views

ATV ekranlarında beğenilerek izlenen aşk ve mavi dizisi 32 bölümü ile izleyiciden kısa süreliğine ayrılmıştı aşk ve mavi dizisi oyuncuları gerçek hayatta İstanbul’da yaşıyorlar.Ancak dizi için Ürgüp de ikamet ediyorlar.Çekimlerin bitip tatilin başlaması ile aşk ve mavi dizisi başrol oyuncuları Emrah Erdoğan Burcu Kıratlı ve Cüneyt Mete İstanbul’a döndüler dizinin yeni sezon çekimleri ne zaman başlayacak izleyiciler heyecanla bekliyor.

Aşk ve mavi yeni sezon ne zaman başlayacak

Televizyon ekranlarının Aşk dizisi olarak karşımıza gelen reytingleri oldukça yüksek olan aşk ve Mavi yeni sezon için kolları sıvadı.Aşk ve mavi dizisi Eylül ayının 2. haftasında başlayacak gibi görünüyor. Cuma akşamlarına damgasını vuran aşk ve mavi dizisinin 2. sezon 30 bölüm yine yeniden Eylül tarihinde vizeci kaçta çıkacak diye bekliyoruz Her ne kadar bu vermiş olduğumuz tarih tahmini olsa da yüksek ihtimaller arasında yer alıyor aşk ve mavi dizisi yeni sezon başlama tarihi yapımcı ve setinin gidişatına bağlı.

2017 Aşk ve Mavi Yeni Sezon Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?

Aşk ve mavi dizisi 30 bölüm yeni sezon tanıtım fragmanı Eylül ayı başlarında ekranlarda yer alacaktır. Ağustos ayının son haftası da yayınlanabilir diye düşünüyoruz aşk ve mavi 33 bölüm fragmanı yayınlandığında sayfamız üzerinden kesintisiz olarak izleme fırsatına bulabilirsiniz bizi takip edin.