Aslan Ailem Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Aslan Ailem Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

256 views

Aslan Ailem Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Ülkemizin en çok izlenen kanalları arasında yer alan TRT1’in yeni sezon dizileri arasında yer alan Aslan Ailem dizisi ile ilgili bilgiler ve merak edilenler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri ve konusu ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Kore dizisi uyarlaması olan Aslan Ailem dizisi aile komedi dizisi olarak dizi severlerin karşısında olacak. Yakıda başlayacak olan Aslan Ailem dizisinin setinden ilk karelerde yayınlandı. 2011 ve 2012 yıllarında Kore’de yayınlanan Oyakgyo Brothers dizisinden uyarlama olarak yayınlanacak olan Aslan Ailem dizisinin yapımcılığını ise Es Es Film üstlenecek.

Yönetmen koltuğunda Ömer Uğur’un oturacağı senaryosunu ise Nuray Uslu ile Ayça Ertürkler’in yazacağı Aslan Ailem dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak olan isimler de belli oluyor.

 

Aslan Ailem Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Yakında başlayacak olan Aslan Ailem dizisinin oyuncu kadrosunda Burcu Özberk, Akın Akınözü, Fırat Altunmeşe, Ferdi Sancar, Bora Akkaş, Zerrin Sümer, Benian Dönmez, Hakan Salınmış, Mehmet Şeker, Eda Şölenci, Levent Özdilek gibi isimler yer alacak.

Aslan Ailem dizisinde zengin bir kız olan Burcu’nun babasının ölümünün ardından kendisine kalan çiftlikte yaşayan 4 çocuklu bir aile ile birlikte yaşadıkları ele alınacak.

Komedi dizisi olarak dizi severlerin karşısında olacak Aslan Ailem dizisi Ekim ayında TRT1 ekranlarında olacak.