Aslan Ailem Nerede Çekiliyor?Aslan Ailem Setinin Yeri?

Aslan Ailem Nerede Çekiliyor?Aslan Ailem Setinin Yeri?

784 views

TRT ekranlarında yepyeni bir dizi izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni sezon dizileri arasında komedi dizisi olarak TRT 1 ekranlarının hazırlık aşamasını devam ettirdiği Aslan Ailem isimli dizinin çekimleri başladı.Yeni sezona merhaba diyen dizinin mekan seçimleri izleyenlerin dikkatini çekti dizisi nerede çekildi merak konusu oldu. Aslan ailem dizisi seti nerede kurulu merak edenler için detayları sizler için araştırdık.

Aslında ailem dizisinin nerede çekildiğine dair henüz net bir bilgi bulunmuyor olsa da dizinin İstanbul’da çekildi. Aşık yar ve Ekibi dizinin en azından ilk 13 bölümü için rahat bir çekim süreci yaşamak adına setin çekim yeri  bilgilerini paylaşmak istemiyor. Çünkü dizisinin setini ziyaret eden izleyiciler ve hayran kitlesi yoğunluğu neden olduğundan dolayı çekimlerde sıkıntılı durumlar yaşanabiliyor.Aile komedisi tarzında olan Aslan ailem dizisi TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor.Aynı tarzda başlattığı Aslan ailem dizisi ile yeni sezonda diğer kanallara fark atacak olan TRT 1 dizisi ldukça iddialı görünüyor. Aslan ailem dizisi TRT’nin diğer dizileri gibi yine bir mahalleden geçecek İstanbul’un eski iyi yansıtan ve Özlenen Mahalle ortamını evlerimizde taşıyacak.

TRT 1 ekranlarında daha önce izlediğimiz Seksenler ve Hangimiz Sevmedik dizileri de İstanbul’un eski mahalle özlemini yansıtan sokakları gözler önüne sermiştir. Aslan ailem dizisi de Türk halkının bu hasretini ekranlara taşıyarak arklı bir konsept oluşturacak dizi için İstanbul’da bir mahallenin seçildiği söyleniyor ancak detaylar henüz paylaşılmadı.